Wiosenna edycja KARTKI Z ISKIERKAMI EMOCJI
28 marca 2021
Redaktor

WIOSENNA EDYCJA KARTEK Z ISKIERKAMI EMOCJI 2021

Kartki z Iskierkami Emocji – to część projektu edukacyjnego Emocja. Udział w Kartkach z Iskierkami Emocji, polega na przygotowaniu wraz ze swoją grupą – kartek okolicznościowych, które wysyłane są do partnerskiej klasy projektowej. Pomysłodawcą jest pani Marzena Dziadkowiec. Wykonawcą kartek są placówki oświatowe z Polski oraz placówki polonijne. 

Uczniowie klasy VI a, z naszej Jedynki, wzięli udział w wiosennej edycji Kartek z Iskierkami Emocji. Wykonali piękne świąteczne kartki dla swoich rówieśników z klasy VI z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Konarach oraz list w formie życzeń świątecznych. My również otrzymaliśmy świąteczne prace w ramach wymiany. W trakcie trwania projektu cały czas byliśmy w kontakcie ze swoimi „iskierkowymi przyjaciółmi”. Projekt sprawił dużo radości i dostarczył wiele pozytywnych emocji 😊

Realizacja: M. Raś, A. Kaj

#IskierkiEmocji #MarzenaDziadkowiec #ProjektEmocja