„Teatr, film i cyrk”
18 maja 2021
Redaktor

W dniu 17 marca 2021r. uczniowie z kl. I-III  uczestniczyli w interaktywnym spotkaniu pt. “Alicja-online” w wykonaniu aktorów Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa.

Alicja to główna bohaterka spektaklu, która robi pokaz na szarfie na wysokości 8 metrów.   Daje też dzieciom okulary 3d, aby przeniosły się wraz z nią w bajkowy świat. Jest też Kapelusznik, który na planie prezentuje pokaz pirotechniczny. Natomiast Królowa Kier zadaje dzieciom zagadkę, a w nagrodę za jej prawidłowe rozwiązanie uczniowie  otrzymali książeczkę ,,Labirynty”.  Zadaniem królika Baloniarza było rozśmieszanie nas. Dużo atrakcji dostarczyła nam Gąsienica przenosząc nas w świat baniek mydlanych. I one wylatywały prawdziwe, a my je łapaliśmy.

Za zaproszenie aktorów dziękujemy p. v-ce dyrektor Małgorzacie Lewandowicz.

                                                                                   Zespół redakcyjny ,,Trzecioklasista”