Akcja – Integracja
21 czerwca 2021
Redaktor

Akcja – Integracja

W piątek 18 czerwca br. uczniowie klasy VI a wzięli udział w wycieczce integracyjnej do Witaszyc.

Pałac Witaszyce stanowi niebywałą ozdobę miejscowości. Położony w rozległym parku kusi podróżnych doskonałą kuchnią i stylizowanymi wnętrzami. Gościnność jest wizytówką Pałacu, jak i Dworu, w którym znajdują się muzea dwóch imperiów: napoleońskiego oraz Lorda Vadera i Kanclerza, znanych z filmów Star Wars. Kolekcja właściciela Pałacu jest imponująca! Sami mogliśmy się o tym przekonać.

Pałac Witaszyce to nie tylko Muzeum Bitew Napoleońskich czy Muzeum Filmowe Gwiezdnych Wojen. To również Pałac Umysłu – edukacja, integracja, rozrywka. W części integracyjno – rozrywkowej uczniowie brali udział m.in. w warsztatach LEGO, Eliksarium, gdzie tworzyli magiczne eliksiry ziołowe, poznali podstawy fechtunku mieczem. Sprzęt sportowy, muzyczny, trampoliny, leżaki, koce, gry planszowe, piękny teren parkowy… Wszystko tylko do naszej dyspozycji. To był piękny i wyjątkowy dzień. Akcja – Integracja się udała!