Wycieczka do Gołuchowa klas II
22 września 2021
Redaktor

Pierwszego dnia jesieni, 22 września, klasa IIa i IIb wraz z wychowawczyniami wybrały się na wycieczkę do kompleksu zamkowo – parkowego w Gołuchowie. Spotkanie z przyrodą rozpoczęło się od wizyty w Pokazowej Zagrodzie Zwierząt, gdzie z niewielkiej odległości dzieci obejrzały rodzinę żubrów oraz koni polskich. Następnie wszyscy wzięli udział w zajęciach edukacyjnych „Jesienne obserwacje”, poznając ptaki i ssaki naszych lasów oraz tworząc rysunki przy pomocy darów przyrody.

Kolejną atrakcją było Muzeum Leśnictwa, gdzie największym zainteresowaniem cieszyły się interaktywne ekspozycje oraz eksponaty zwierząt.

Chwile wspólnie spędzone w pięknych okolicznościach przyrody na długo pozostaną w naszej pamięci.

                                                                                                Marlena Nowak
                                                                                                Mariola Szkudlarek