Podziękowanie za udział w akcji charytatywnej
24 grudnia 2021
Redaktor

I podsumowanie zbiórki artykułów plastycznych dla Dzieci Przewlekle Chorych przy Szpitalu  Klinicznym im. K. Jonschera Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu którego pacjentką jest Amelka – uczennica naszej szkoły.

„Człowiek jest dobry nie przez to kim jest,
lecz przez to czym dzieli się z innymi…”
Jan Paweł II

             Organizatorzy zbiórki dziękują uczniom, rodzicom oraz wszystkim osobom które włączyły się do akcji, za wrażliwość, otwierającą serce dla tych, którzy potrzebują pomocy, za bezinteresowną chęć do czynienia dobra, za pomoc i życzliwość oraz za zaangażowanie i wsparcie akcji charytatywnej zorganizowanej dla Dzieci Przewlekle Chorych Szpitala Klinicznego im. K. Jonschera Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, którego pacjentką jest Amelka – uczennica naszej szkoły.

– DZIĘKUJMY! !

Osobne podziękowanie kierujemy do Pani Aleksandry Jenz, która jest Dyrektorem Banku PKO BP w Koźminie Wielkopolskim i pracowników banku za włączenie się do zbiórki.

Była to już druga taka zbiórka, która trwała od 15 listopada do 8 grudnia 2021 r. W akcję włączyło się ponad 100 osób, którym jeszcze raz dziękujemy!

Zebraliśmy bardzo dużo rzeczy o które prosiliśmy. W dniu 17 grudnia 2021 r dary te zostały przekazane do szkoły, która działa przy szpitalu dla, którego zbiórka była przeznaczona. Dary do szpitala przekazała też Pani Dyrektor Aleksandra Jenz. Dodatkowo Pani dyrektor zgłosiła akcję do Fundacji PKO Banku Polskiego i uzyskała dodatkowe pieniądze na zakup potrzebnych rzeczy, które jeszcze w tym roku trafią na szpitalne oddziały.

Koordynator akcji: Hanna Szymura