PODSUMOWANIE KONKURSU „CHRONIMY ZWIERZYNĘ DROBNĄ”
29 kwietnia 2022
Redaktor

2 kwietnia 2022 roku na Strzelnicy Myśliwskiej w Krotoszynie odbyło się podsumowanie kolejnej edycji konkursu plastyczno-fotograficznego „CHRONIMY ZWIERZYNĘ DROBNĄ” organizowanego przez KOŁA ŁOWIECKIE Z POWIATU KROTOSZYŃSKIEGO POD PATRONATEM STAROSTY KROTOSZYŃSKIEGO. Celem akcji była popularyzacja działań na rzecz środowiska naturalnego i propagowanie różnych form ochrony przyrody. 

Podobnie jak w latach ubiegłych, uczniowie naszej szkoły wykonali interesujące prace i wzięli udział w tym przedsięwzięciu.  Podczas imprezy, na wszystkich uczestników konkursu, czekało wiele atrakcji: upominki, pieczenie kiełbasek na ognisku, strzelanie z pistoletu paintballowego, szukanie zrzutów, pokaz psów myśliwskich, a także warsztaty przyrodnicze.  

Sobotnie popołudnie było okazją do poznawania przyrody, wspólnej zabawy i odpoczynku na łonie natury. Dziękujemy  organizatorom!

Klub Młodego Ekologa „Krokus”