Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej”
9 maja 2022
Redaktor

Znamy wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Edukacji wczesnoszkolnej” w roku szkolnym 2021/2022 – sesja jesienna. W konkursie uczestniczyło 43 uczniów klas I, II i III naszej szkoły. Wszyscy rozwiązywali test o różnym stopniu trudności z edukacji polonistycznej, matematycznej i przyrodniczej. Udział w konkursie dał nam, nie tylko możliwość porównania poziomu wiedzy z rówieśnikami z terenu całej Polski, ale także znakomitą, intelektualną rozgrywkę.

Uczestnicy wykazali się dużą wiedzą, a pięcioro uczniów uzyskując bardzo wysokie wyniki i otrzymało tytuł laureata. Szkoła otrzymała certyfikat placówki rozwijającej talenty. Najlepiej poradzili sobie i znaleźli się na liście laureatów następujący uczniowie z naszej szkoły:

Klasy pierwsze

Barbara Nabzdyk  z klasy Ib  – 17 miejsce w kraju i tytuł laureata

Lena Adamiak z klasy Ia – 23 miejsce w kraju i tytuł laureata

Klasy drugie

Tomasz Kaźmierczak z klasy 2a – 21 miejsce w kraju i tytuł laureata

Tomasz Grzegorski z klasy 2a – 24 miejsce w kraju i tytuł laureata

Klasy trzecie

Jakub Sobczyk z klasy 3b – 20 miejsce w kraju i tytuł laureata

Wszystkim uczestnikom gratulujemy, życząc dalszych sukcesów w konkursach.