WYJAZD CZWARTOKLASISTÓW DO JAROCINA
21 września 2022

Już 21 września uczniowie z nowymi wychowawczyniami p. Hanną Głuszek i p. Anną Wybierałą oraz p. Eweliną Ostach wybrali się na wycieczkę do sąsiedniego Jarocina.

Tak blisko i tak ciekawie jeszcze nie było!

Pięć godzin pełnej aktywności dzieci w SPICHLERZU POLSKIEGO ROCKA oraz MUZEUM REGIONALNYM podczas wystawy SOWA – strefa odkrywania, wyobraźni, aktywności Centrum Nauki Kopernik. Był też McDonald.

Dzieci tak dobrze się bawiły, że trudno było uchwycić ich na fotografii, bo ruch, ogromna ciekawość, radość i zaangażowanie w wykonanie zadań pochłaniały ich w całości.

Najciekawsze były: majsternia, obrotowe lustra, zbliżenie na cień, mistrzowie szybkiego zapamiętywania, idealna asymetria, rysowanie w lustrze czy znikokot w SOWIE.

Na pamiątkę w SPICHLERZU uczniowie własnoręcznie wykonali jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne przypinki.

Kolejny raz połączenie nauki i zabawy w pełnej aktywności. Bardzo ciekawe doświadczenie zarówno dla dzieci jak i opiekunów.

GORĄCO POLECAMY!!!

Tekst i foto: Anna Wybierała