Wycieczka klas 8 do Wrocławia
12 października 2022
Redaktor

Piękna pogoda, urokliwe miejsca, mile spędzony czas, dzień pełen wrażeń i pozytywnych emocji…

W poniedziałek 10. października uczniowie klas 8 oraz 3 uczniów z klasy 7 wraz z opiekunami udali się na wycieczkę do Wrocławia.

Najpierw w towarzystwie Pani przewodnik zwiedziliśmy Wrocław z lądu, a następnie popłynęliśmy w rejs po Odrze, podczas którego mogliśmy podziwiać zapierającą dech w piersiach panoramę Starego Miasta i piękne mosty miejskie.

Po długim spacerze uliczkami Wrocławia udaliśmy się tramwajem! na Plac Grunwaldzki, gdzie w Multikinie obejrzeliśmy pełen wzruszeń film biograficzny o ks. Janie Kaczkowskim „Johnny” – oparta na prawdziwej historii opowieść o miłości do świata i drugiego człowieka oraz o tym, że każdy zasługuje na drugą szansę.

I tak po dniu pełnym wrażeń i wzruszeń, zmęczeni ale zadowoleni, w dobrych humorach, naładowani pozytywną energią, bezpiecznie wróciliśmy do rzeczywistości.