Wigilia koła muzyczno-teatralnego „Nasz Świat Sztuki” – klasa IVa
16 grudnia 2022
Redaktor

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas… Wszystko jest wtedy inne i niezwykłe… Wszędzie panuje atmosfera wyjątkowości, magii i spełnienia. Jak pisał Gałczyński, w ten magiczny świąteczny czas… nawet serca drżą uroczyście.

Okres przedświąteczny w naszej szkole także jest wyjątkowy. Pomieszczenia szkolne przybierają świąteczne szaty, na korytarzach rozbrzmiewają kolędy, szkoła wypełnia się zapachem pierników i świeżo ściętego świerku, uczniowie i nauczyciele przygotowują się do wigili klasowych.

Ten magiczny i wyjątkowy czas udzielił się również uczestnikom koła muzyczno-teatralnego „Nasz Świat Sztuki”… We wtorek 13.12.2022r. odbyło się spotkanie opłatkowe członków koła. Przełamaliśmy się opłatkiem, złożyliśmy sobie życzenia, pośpiewaliśmy kolędy, wymieniliśmy się własnoręcznie przygotowanymi upominkami i wspólnie zasiedliśmy do wieczerzy przy świątecznie nakrytym stole. W tak sielskiej i anielskiej atmosferze miło upłynął nam ten świąteczny czas!

Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie pysznych ciast i potraw oraz pani Darii i pani Monice za serdeczność i bezinteresowną pomoc 🙂

Anna Kaj