WYJAZD KLASY 5A DO ŚREMU
6 kwietnia 2023

Z okazji Zajączka w dniu 5 kwietnia 2023 r. uczniowie klasy 5A wybrali się do Parku Trampolin Jump Space w Śremie. Uczniowie aktywnie spędzili czas korzystając z szeregu atrakcji m.in. ścieżek akrobatycznych, ścianek wspinaczkowych, zjeżdżalni, trampolin sportowych oraz basenów wypełnionych gąbkami. Wspólne spędzanie czasu wprawiło wszystkich w znakomity nastrój, wyzwoliło mnóstwo pozytywnej energii.

Po intensywnych zajęciach w Parku Trampolin uczniowie uczestniczyli w warsztatach wypiekania pizzy w restauracji Gusto Ristorante. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z pracą kucharza w pizzerii, który przedstawił im technikę wykonania pizzy. Potem sami wcielili się w rolę kucharzy i przyrządzili swoje własne pizze. Każdy mógł skomponować swoją, wyjątkową pizzę. Wszystkie wyglądały cudownie,  a jeszcze lepiej smakowały!

Sportowe emocje oraz smak i kawałek historii najbardziej popularnego i lubianego dania jakim jest pyszna włoska pizza pozostaną długo w pamięci uczniów klasy 5A.

B. Patoka, D. Bielawna