MATEMATYKA na egzaminie
14 maja 2023
Redaktor

Przez ostatnie niespełna dwa miesiące, od 25 marca do 13 maja, chętni uczniowie klas ósmych, w swoim wolnym czasie bardzo intensywnie powtarzali materiał z matematyki. Przez 7 kolejnych sobót około 40% tegorocznych ósmoklasistów z klas VIII a, VIII b i VIII c, pod okiem p. Anny Wybierały i p. Barbary Patoki, spotykali się w szkole na 3-godzinne maratony z matematyką. W sumie podczas 21h uczniowie powtórzyli i utrwalili materiał rozwiązując zadania zawarte w arkuszach CKE, wydawnictwa GWO oraz ze stron internetowych matzoo.pl czy szaloneliczby.pl.

Sobotnie spotkania były również okazją do integracji dzieci przy wspólnej herbacie, kawie, ciastkach i cukierkach.

Drodzy ósmoklasiści, osobiście dziękuję za Waszą obecność i zaangażowanie w przygotowanie do egzaminu z matematyki. Wasz udział w tych zajęciach to wyraz odpowiedzialności i jestem w 100% pewna, że właśnie Wy w życiu osiągniecie wiele. Pokazaliście mi swoją determinację, wytrwałość i zacięcie matematyczne. Organizacja zajęć w takiej formie to dla mnie nowe i bardzo ciekawe doświadczenie.

POWODZENIA na egzaminach…

Anna Wybierała