Wycieczka do Wrocławia
22 maja 2023
Redaktor

17 maja uczniowie klasy 7 a oraz 1 uczeń z klasy 8b wraz z opiekunami udali się na wycieczkę do Wrocławia.

Swoją przygodę w stolicy Dolnego Śląska rozpoczęli od spaceru po Starym Mieście i szukaniu krasnali.

Następnie udali się do Escape roomu, czyli pokoju zagadek. Jest to świetna forma rozrywki umysłowej, w której grupa osób w ograniczonym czasie rozwiązuje różne zagadki, ażeby znaleźć klucz do wyjścia. Ważna jest współpraca wśród uczestników, słuchanie siebie wzajemnie.

 Kolejny punktem na mapie rozrywek była nowość, czyli PIXEL XL.

Pixel XL to zabawa inna niż wszystkie, analogowa rozrywka na cyfrowym poziomie. Interaktywne maty zamieniały się w plac zabaw nowej generacji, gdzie wiek nie miał żadnego znaczenia. Gracze mieli szansę sprawdzić się na kilku polach – sprawnościowym, logicznym oraz pamięciowym.

Ostatnim punktem wycieczki był przystanek w MC Donaldzie.

Zadowoleni, choć zmęczeni wróciliśmy do domu.