TRZECIA EDYCJA AKCJI CHARYTATYWNEJ „PAKA DLA CHŁOPAKA”
31 maja 2023
Redaktor

Od połowy kwietnia do 15 maja br. w naszej szkole prowadzona była zbiórka na rzecz podopiecznych Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Intelektualnie Niepełnosprawnej w Zdunach. Była to trzecia edycja akcji charytatywnej pod nazwą „PAKA DLA CHŁOPAKA”. Zebraliśmy mnóstwo artykułów spożywczych, artykułów papierniczych,  środków czystości, ręczników, pościeli, gier, pomocy terapeutycznych i wiele innych rzeczy. Dzięki inicjatywnie Dyrektora szkoły pana Jacka Zawodnego, otrzymaliśmy wsparcie finansowe od Witkowski Running Team. Podczas testów lekkoatletycznych, które odbyły się 20 maja br. zebrano kwotę blisko 700 zł za którą zakupiono dla chłopaków nowe t-shirty, klapki i ręczniki.

29 maja br. przedstawiciele naszej Jedynki odwiedzili chłopaków w zdunowskim DPS-ie. Przekazano im dary i złożono życzenia z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Wspólnie spędziliśmy czas przy kawie, świeżych i pysznych drożdżówkach! Nie obyło się bez wzajemnych podziękowań, rozmów, śpiewu, gry na gitarze, a także wspólnej grze w piłkę nożną. Było mnóstwo śmiechu i radości, ale też wiele wzruszeń i refleksji…

Dziękujemy serdecznie uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz wszystkim, którzy włączyli się w trzecią edycję akcji „PAKA DLA CHŁOPAKA”. Po raz kolejny udowodniliście, że macie wielkie serca i można na WAS liczyć!

Pamiętajcie – dobro zawsze powraca! 😊 😊 😊

Koordynatorzy: Monika Raś, Anna Kaj 😊