OFERTA PRACY
6 lipca 2023

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907 w Koźminie Wielkopolskim zatrudni PSYCHOLOGA SZKOLNEGO.

Poszukujemy osobę z wykształceniem wyższym (w tym licencjat) lub podyplomowym w zakresie psychologii. Mile widziane będzie przygotowanie pedagogiczne oraz doświadczenie w pracy z dziećmi.

Oferujemy:
– umowę o pracę na czas określony od dnia 01.09.2023r do 31.08.2024 r.,
– wynagrodzenie ze stawką miesięczną stosownie do połowy etatu (pensum 11/22) + dodatek stażowy i motywacyjny,
– elastyczny czas pracy (w zakresie dni i godzin pracy) dla kandydata planującego łączenie etatów,
– indywidualny gabinet do pracy z dziećmi,
– zakres obowiązków wynikający z realizacji zadań psychologa szkolnego w zakresie pomocy psychologiczno-pedagogicznej w placówce oświatowej.

Sposób kontaktu i aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
tel. 62 7216854, e-mail: sekretariat_sp1@wp.pl

Wymagane dokumenty: podanie i CV należy złożyć w sekretariacie szkoły lub przesłać elektronicznie na w/w adres e-mail.