EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH W JEDYNCE
2 października 2023
Redaktor

Jedynka jak co roku przyłączyła się do obchodów Europejskiego Dnia Języków Obcych.

26 września przywitały nas korytarze ozdobione planszami z informacjami na temat różnych europejskich języków. Na przerwach uczniowie mogli sprawdzić się wykonując różne zadania: odgadywanie krajów na podstawie flag, memory, puzzle, quizy wiedzy i wiele wiele innych.

Na lekcjach młodsi uczniowie kolorowali flagi oraz europejskie budynki, natomiast ich starsi koledzy oglądali film pt. „Dlaczego warto uczyć się języków obcych”, uczyli się jak powiedzieć „Cześć” w różnych językach oraz wykonywali tematyczne ćwiczenia.

Ten dzień dostarczył nam wielu ciekawych informacji oraz wrażeń.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Tekst : S. Gołąbek
Zdjęcia: S. Gołąbek