PODSUMOWANIE DZIAŁAŃ W RAMACH MIĘDZYNARODOWEGO MIESIĄCA BIBLIOTEK SZKOLNYCH
9 listopada 2023
Redaktor

W październiku w ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych w naszej szkole miała miejsce akcja „PODARUJ KSIĄŻKĘ SZKOLNEJ BIBLIOTECE”. Dzięki niej, nasz księgozbiór wzbogacił się o 292 nowe pozycje! Niebawem będą one możliwe do wypożyczenia. 💪🏻📚📖🙂 Najwięcej darów przekazali uczniowie z klasy 2 b – łącznie 75 książek 📚💪🏻♥️ i tym samym otrzymali w nagrodę słodki upominek. Bardzo dziękujemy za włączenie się w tę akcję! Dla klas 4-8 zorganizowano konkurs pt. „MEM BIBLIOTECZNY”. Prace były oceniane według następujących kryteriów: zgodność z tematem, estetyka, twórczy charakter memu. Jury w składzie: Monika Raś, Izabela Kaźmierczak i Anna Kaj wybrało jedną, najlepszą pracę i przyznało nagrodę dla ucznia kl. 4 b – Stanisława Kwaśnika. Gratulujemy!

Wszystkich, którzy brali udział w konkursie zapraszamy do biblioteki szkolnej po odbiór nagród. 🎖️🥇📚

Monika Raś
nauczyciel bibliotekarz