MIĘDZYNARODWY PROJEKT E-TWINNING „CHRISTMAS CARDS AROUND THE EUROPE”
23 grudnia 2023
Redaktor

Z sukcesem udało nam się zakończyć kolejny już projekt eTwinning, w którym wzięły udział klasy V, VII oraz VIIIa.  Zadaniem uczniów było wykonanie własnoręcznie kartek bożonarodzeniowych, napisanie życzeń świątecznych oraz kilku zdań o sobie w języku angielskim dla kolegów i koleżanek z Hiszpanii, Włoch i Grecji.  Paczki z kartkami zostały wysłane pocztą tradycyjną do uczestników projektu. Na stronie internetowej projektu (platforma eTwinning) nauczyciele ze szkół partnerskich na bieżąco umieszczali opisy działań, zdjęcia, krótkie filmiki wykonane w trakcie trwania tej świątecznej akcji. Uczniowie z Włoch przygotowali dla naszych uczniów kartki w formie cyfrowej. Życzenia i drobne upominki z Hiszpanii i Grecji dotarły do nas przed świętami, czym sprawiły nam ogromną radość. Na tym na pewno nasz kontakt się nie zakończy, bo już jesteśmy umówieni na spotkanie online z uczniami z Grecji oraz wymianą kolejnych listów z pozostałymi uczestnikami. Kto wie, może to początek międzynarodowej przyjaźni? Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z projektu.

Sylwia Gołąbek