SZKOLNE KOŁO PCK i CZERWONOKRZYSKA GWIAZDKA 2023
26 grudnia 2023

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim osobom, i tym małym i tym dużym, które przyczyniły się do organizacji Wieczornicy Bożonarodzeniowej połączonej z kiermaszem, która odbyła się 8 grudnia br. w naszej szkole.

Dziękujemy z całego ❤️ rodzicom, dziadkom, nauczycielom, pracownikom, uczniom oraz sympatykom “Jedynki”.

Dzięki zaangażowaniu wszystkich, udało się zorganizować piękną integrację połączoną z pomocą drugiemu człowiekowi.

Zarówno tydzień przed, jak i tydzień po Wieczornicy był dla nas bardzo pracowity.

Najstarsi wolontariusze SK PCK, poza tym, że sprzątali po imprezie, to przygotowali świąteczne paczki dla 10 najbardziej potrzebujących rodzin uczniów naszej szkoły.

Artykuły żywnościowe oraz chemię gospodarczą zakupiono ze środków pozyskanych podczas kiermaszu. Na ten cel udało się nam przeznaczyć 2156,21zł.

Dziękujemy🫂❤️🧡🩷🫂