ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA W JEDYNCE
30 stycznia 2024
Redaktor

Babcia i Dziadek to słowa, które dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim tym co dobre. Babcie i Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w sercu  dziecka i są ważnymi osobami w jego życiu.

 W dniu 25 stycznia w  naszej szkole w sposób wyjątkowy uczciliśmy Dzień Babci i Dzień Dziadka. Dzieci z klasy IIa i IIb  przygotowały drobne upominki i piękny program artystyczny. Rodzice  zorganizowali słodki poczęstunek dla naszych gości. Piosenką i wierszem wnuczęta wyraziły swoją miłość i wdzięczność dla bliskich im osób. Naszym gościom jeszcze raz życzymy dużo zdrowia, uśmiechu i samych pięknych chwil, spędzonych w towarzystwie swoich wnuków. Rodzicom dziękujemy za pomoc w organizacji tej pięknej uroczystości.

Beata Ratajczyk-Krysiak, Hanna Szymura