NARADA DYREKTORÓW
5 lutego 2024
Redaktor

W budynku urzędu przy ul. Boreckiej 23 w dn. 02 lutego br. odbyła się narada dyrektorów szkół podstawowych i przedszkoli z terenu powiatu krotoszyńskiego z Panią wizytator Ewą Kargol – Stybaniewicz z Kuratorium Oświaty. Gospodarzami spotkania byli: Maciej Bratborski , Burmistrz Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski i Jacek Zawodny, dyrektor Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907. Burmistrz opowiedział gościom o historii willi Starosty i jej modernizacji przez koźmiński samorząd. Dyrektorzy omawiali zagadnienia związane z procedurą wdrożenia w szkołach standardów ochrony małoletnich i aktualizacją statutów szkół.

“Miło mi było gościć dyrektorów szkół z terenu całego powiatu krotoszyńskiego w Koźminie Wielkopolskim. To już po raz trzeci, kiedy zarządzam Szkołą Podstawową Nr 1 w Koźminie Wielkopolskim, byliśmy gospodarzami narady dyrektorów. Wcześniejsze dwie odbyły się w mniejszym gronie i w murach szkoły. Cieszę się, że dyrektorzy mogli zobaczyć nowe oblicze willi przy ul. Boreckiej i odbyć merytoryczną naradę w pięknej scenerii.” – powiedział nam dyrektor szkoły Jacek Zawodny.

Fot. Maria Mazurowska