„OTWARTE DRZWI” W NASZEJ SZKOLE
8 marca 2024
Redaktor

5 marca otworzyliśmy gościnne drzwi naszej szkoły dla rodziców i przyszłych pierwszoklasistów, którzy mogli zapoznać się z ofertą naszej placówki.

Zabawy było co niemiara. Już od progu przybyłych gości witali piraci. Sale gimnastyczne zaaranżowane na miejsce pirackiej przygody, zapowiadały wiele niezwykłych atrakcji. Wielką niespodzianką okazały się występy uczniów w pirackiej inscenizacji. Wesołe piosenki i taniec wypełnił salę gimnastyczną naszej szkoły. Bawiąc się z piratami, dzieci mogły poczuć klimat Jedynki – miejsca, w którym nauka jest przygodą.

W miłej atmosferze spędziliśmy wtorkowe popołudnie.

Zapraszamy wszystkich, którzy nie odwiedzili jeszcze naszej szkoły, naprawdę warto!

Tekst: B. Patoka
Fot.: S. Gołąbek, M. Mazurowska, E. Wojtkowiak