APEL! PORZĄDEK I ZIELEŃ PRZY SZKOLE
16 marca 2024
Redaktor

Chcemy by wokół szkoły było zielono, kolorowo i ekologicznie. Od 2018 roku dosadziliśmy ponad 50 drzew i krzewów: graby, klony, świerki, jałowce, cisy, tuje, a także róże i kwiaty sezonowe. O zieleń i porządek dbają pracownicy szkoły.

W ostatnich latach zostało ustawionych 11 nowych koszy na śmieci: 5 na boisku, 2 przy wejściu do szkoły i 4 przy parkingu, przy ul. Glinki i Polnej. Został również zamontowany WC pies przez Hufiec ZHP Koźmin Wielkopolski. Ustawiliśmy tabliczki informacyjne, aby posprzątać po swoim psie.

Na wiosnę wokół szkoły może być pięknie, pod warunkiem, że śmieci znajdą swoje przeznaczenie w koszach i będziemy po sobie oraz swoich pupilach sprzątać. Jeśli żądasz czystości, to zachowaj ją też sam.

Jacek Zawodny
Dyrektor szkoły

fot. Szymon Sikora, arch. SP 1