OSTATNIE POŻEGNANIE
23 marca 2024
Redaktor

Stanisław Marzęcki – ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że w wieku 89 lat zmarł nasz wieloletni pracownik. Był nauczycielem wychowania fizycznego, przyrody i geografii w Szkole Podstawowej nr 1 w Koźminie Wielkopolskim w latach 1959-1991. Był pasjonatem sportu, oddanym pracy dydaktycznej i społecznej. Z okazji 50-lecia Szkolnego Związku Sportowego w Polsce w roku 2003 nagrodzony medalem za zasługi dla sportu szkolnego przyznanego przez SZS „Wielkopolska”.

Ostatnie pożegnanie zmarłego odbędzie się w sobotę 23 marca br. o godz. 12.00 w kościele św. Trójcy w Koźminie Wielkopolskim, a następnie odprowadzenie na wieczny spoczynek.

Rodzinie i najbliższym składam szczere kondolencje w imieniu całej społeczności Szkoły Podstawowej nr 1 w Koźminie Wielkopolskim.

Jacek Zawodny
Dyrektor szkoły