V EDYCJA 2023/2024 KONKURSU INSTALOGIK
28 marca 2024
Redaktor

InstaLogik to popularyzatorski konkurs matematyczno-informatyczny dla uczniów klas 4-8 SP. Konkurs realizowany jest w całości on-line. Każdy uczeń otrzymuje własne konto, na którym rozwiązuje zadania z dowolnego komputera (również w domu). Konkurs organizowany jest przez Placówkę Edukacji Informatyczno-Matematycznej InstaKod oraz Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie, publiczną placówkę doskonalenia nauczycieli.

Z naszej szkoły do konkursu przystąpiło 6 uczniów, czworo z nich zakwalifikowało się do II etapu. Dwoje uczniów Iga Jarus (kl. VI b) oraz Patryk Wypuszcz (kl. VII b) przeszli przez wszystkie 3 etapy.

Iga uzyskała tytuł Laureata II miejsca, a Patryk tytuł finaisty.

Gratulacje da wszystkich uczestników, szczególnie dla Igi i Patryka