NOCOWANIE W SZKOLE
24 kwietnia 2024
Redaktor

Z 19 na 20 kwietnia w Koźmińskiej Jedynce miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Uczniowie klas V i VI wraz z wychowawcami nocowali w szkole. Po przygotowaniu sobie wygodnych posłań, uczniowie zjedli kolację czyli smaczną pizzę. Następnie podzieleni na grupy uczniowie wchodzili do pokoju zagadek tzw. Escape Room’u – przygotowanego przez uczennice z klasy VI b. Pozostali w tym czasie brali udział w zabawach na sali gimnastycznej, dyskotece oraz podchodach z zagadkami. W nocy na szkolnych korytarzach rozbłysły światła latarek. Uczniowie wraz z nauczycielkami bawili się w „chowanego”. Uczestnicy nocowania umilali sobie czas grając w gry planszowe oraz karciane. Na koniec odbył się seans filmowy. Rozmów i śmiechów nie było końca aż do późnej nocy.

Tekst: Sylwia Gołąbek