VII CHARYTATYWNY BIEG MISIA
24 kwietnia 2024
Redaktor

VII Charytatywny Bieg Misia – Poznań, 20.O4.2024 r.

W deszczowe, zimne, sobotnie przedpołudnie uczniowie z naszej szkoły, którzy należą do sekcji lekkoatletycznej KKS „Biały Orzeł” zagościli nad Jeziorem Rusałka w Poznaniu. Pomimo zimnej i deszczowej pogody, reprezentowali naszą szkołę. Na starcie obecni z naszej szkoły byli: Aleksander Wojtaszek, Jan Frankowski, Maria Frankowska, Zofia Wojtaszek, Agata Łapka, Maja Żmuda, Matylda Nabzdyk, Borys Gorzelanny.

3 miejsce w kat. dziewcząt zdobyła Agata Łapka, na drugim miejscu w kat. chłopców uplasował się Aleksander Wojtaszek, natomiast 3 miejsce zdobył Jan Frankowski.

Młodzi biegacze dumnie reprezentowali SP Nr 1, zimno nie przeszkodziło im dać z siebie maksimum możliwości i wspomagać dzieci z Przedszkola Specjalnego Nr 164 w Poznaniu.

Tekst i fot. Agnieszka Wojtaszek