UCZUCIA NA FILIŻANKACH MALOWANE
13 maja 2024
Redaktor

W piątek, 10 maja 2024 r. w naszej szkole odbyły się warsztaty malowania na filiżankach – prezentach dla rodziców z okazji Dnia Matki i Ojca. W zajęciach uczestniczyły klasy szóste i siódme.

Uczniowie wykazali się ogromnymi zdolnościami plastycznymi oraz kreatywnością, przekształcając zwykłe filiżanki w małe dzieła sztuki. Każdy z nich, wykorzystując dostępne materiały i techniki, stworzył unikalne wzory, które odzwierciedlały uczniowską indywidualność oraz pomysłowość. Jedyne, co ich ograniczało, to… wyobraźnia. 🙂

Zajęcia te pozwoliły nie tylko na wyrażenie siebie, miłości i wdzięczności do rodziców, ale także na naukę nowych umiejętności oraz współpracę w grupie, co zaowocowało niezwykłymi i inspirującymi rezultatami!  Dla uczniów była to także świetna rozrywka. Te naprawdę udane warsztaty z pewnością zostaną zapamiętane na dłuuugo. 🙂

Katarzyna Szatkowska, Marika Miękus, Zuzanna Naskręt, kl. VII b