ZIELEŃ PRZY SZKOLE
14 maja 2024
Redaktor

Obecnie wokół szkoły jest zielono, kolorowo i ekologicznie. Przypomnę, że od 2018 roku dosadziliśmy ponad 50 drzew i krzewów: graby, klony, świerki, jałowce, cisy, tuje, a także róże i kwiaty sezonowe. Systematycznie o zieleń i porządek dbają pracownicy szkoły. Szanujmy ich pracę!

Zakupiliśmy i zamontowaliśmy 11 koszy na śmieci: 5 na boisku, 2 przy wejściu do szkoły, 2 na parkingu i 2 przy ul. Glinki i Polnej. Na wiosnę ustawiliśmy także tabliczki informacyjne, aby posprzątać po swoim psie. Zauważamy, że nie wszyscy mieszkańcy stosują się do naszych próśb.

Wokół szkoły będzie coraz piękniej, pod warunkiem, że śmieci znajdą swoje przeznaczenie w koszach i będziemy po sobie i swoich pupilach sprzątać.

Apeluję! Jeśli żądasz czystości, to zachowaj ją też sam!

Jacek Zawodny
Dyrektor

fot. arch. SP 1