ZAPLATANE NITKI W KLASIE 4B
24 maja 2024
Redaktor

W środę 22 maja br. gościliśmy w klasie mamę naszej Krysi – panią Michalinę Rzepczyńską. Pani Michalina od 10 lat w wolnych chwilach zajmuje się rękodziełem. Tworzy cuda na szydełku i nie tylko🧵🪡🧶🪄. Od niedawna prowadzi również stronę na FB Zaplatane nitki, na której prezentuje owoce swojej pasji – przepiękne maskotki, chusty, torebki, aniołki oraz wypalanki na różne okazje.

Rękodzielniczka opowiedziała nam o swojej pasji – szydełkowaniu oraz zaprezentowała warsztat swojej pracy. Dzieci były bardzo zainteresowane i zaangażowane w rozmowę. Pytaniom nie było końca. Nie zabrakło również mini warsztatów, na których każdy samodzielnie pod okiem mistrzyni mógł wykonać bibelot z włóczki.

W warsztatach dzielnie pomagała pani Michalinie córka – Krysia. Kto wie, może wkrótce wyrośnie na godną następczynię i sama zajmie się rękodziełem 😊

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy pani Michalina Rzepczyńska Zaplatane nitki za poświęcony nam czas, miłe spotkanie oraz piękne, własnoręcznie wykonane upominki 🤗🫶❤️