REMONT BAZY DYDAKTYCZNEJ
5 czerwca 2024
Redaktor

W maju zakończono kompleksowy remont pracowni języka polskiego, który wykonali pracownicy szkoły. Z sali korzystają głównie uczniowie siódmej klasy. W pomieszczeniu odnowiono sufit, ściany i podłogę oraz zamontowano energooszczędne oświetlenie ledowe. Salę wyposażono w nowe ławki, krzesła i szafy oraz zainstalowano multimedialny monitor interaktywny i projektor. Podczas wyborów pomieszczenie wykorzystywane jest jako lokal wyborczy.

W przerwie wakacyjnej rozpocznie się, wyczekiwany i planowany od kilku lat, remont stołówki szkolnej, na który pozyskano środki z Wieloletniego Rządowego Programu „Posiłek w szkole i w domu” dotyczący wspierania organów prowadzących publiczne szkoły podstawowe w zapewnieniu bezpiecznych warunków nauki, wychowania i opieki przez organizację stołówek i miejsc spożywania posiłków.

Fot. Maria Mazurowska