XXX JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI FINAŁ CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH
17 czerwca 2024
Redaktor

XXX Jubileuszowy Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych -15.06.2024r. Łódź

Reprezentantka Zofia Wojtaszek Szkoły Podstawowej Nr 1 w Koźminie Wlkp. oraz Sekcji Lekkoatletycznej KKS Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski pod skrzydłami trenera Dariusza Maciejewskiego wzięła udział w Ogólnopolskim Finale Czwartków Lekkoatletycznych w Łodzi w biegu na dystansie 600 m rocznik 2013.🏃🏃🏃

Już sama kwalifikacja na tak wielką imprezę jest sukcesem.🏆 Obfitowało to rekordem życiowym Zosi. Choć bez medalu 🥇, to z Mistrzostw Polski wróciła uczennica z dobrym, poprawionym wynikiem i przede wszystkim rekordem życiowym.🏅🏆🏃 Bogatsza o nowe doświadczenia, które pomogą jej w przyszłości osiągnąć nowe rekordy życiowe oraz nabrać coraz więcej pewności siebie. Jest to nauka i motywacja do dalszej pracy.🏃🏃🏃🏃

Gratulujemy 👏🏽👏🏽👏🏽