12 grudnia 2025 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Spotkaniu Integracyjnym w Szkole Podstawowej w Starej Obrze zorganizowane w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami.
Ideą wydarzenia było podkreślenie jak ważne jest wzajemne wsparcie, współpraca i dostrzeganie wartości w różnorodności.
Przygotowano liczne stoiska artystyczne, gdzie uczniowie mogli spróbować swoich sił w tworzeniu ozdób świątecznych, dekorowaniu pierników czy wykonaniu wspólnego łańcucha. Uczestnicy mogli również wspólnie ubierać choinkę.
Przybył też Święty Mikołaj, który wręczył dzieciom upominki. Dzieci uczestniczyły w zabawach ruchowych oraz pokonywały ścieżki sensoryczne o różnorodnych fakturach, co pozwoliło im uaktywnić zmysł dotyku, wzroku. Wszyscy świetnie się bawili i do Jedynki szczęśliwi wrócili.









