W ramach TYGODNIA DLA BEZPIECZEŃSTWA uczniowie kl. 2a po obejrzeniu filmu pt. ,,Bezpieczne wakacje” oraz odbytej rozmowie na temat bezpieczeństwa wykonali w grupach plakaty.