KOMUNIKATY

Święto Narodowe

Ministerstwo Edukacji Narodowej informuje, że w związku z uchwaleniem przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ustawy o ustanowieniu Święta Narodowego z okazji Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej poniedziałek, 12 listopada 2018 r. jest dniem wolnym ...

Czytaj więcej
Przypomnienie – „OTWARTE DRZWI”

Przypomnienie – „OTWARTE DRZWI” Przypominamy, że w dniu 6 listopada 2018 (wtorek) w godz 16.00 – 17.00 rodzice mają możliwość konsultacji z nauczycielami w ramach „OTWARTYCH DRZWI”

Czytaj więcej
Ważne

Dni wolne od zajęć dydaktycznych 31.10.2018 r (środa) oraz 02.11.208 r. (piątek) W tych dniach szkoła zapewnia opiekę świetlicową

Czytaj więcej
Kompetencje kluczowe

Kompetencje kluczowe: porozumiewanie się w języku ojczystym porozumiewanie się w językach obcych kompetencje matematyczne i podstawowe kompetencje naukowo-techniczne kompetencje informatyczne umiejętność uczenia się kompetencje społeczne i obywatelskie inicjatywność i przedsiębiorczość świadomość i ekspresja kulturalna.

Czytaj więcej
Przypomnienie – „OTWARTE DRZWI”

Przypomnienie – „OTWARTE DRZWI” Przypominamy, że w dniu 2 października 2018 (wtorek) w godz 16.00 – 17.00 rodzice mają możliwość konsultacji z nauczycielami w ramach „OTWARTYCH DRZWI”

Czytaj więcej