STOJAKI NA ROWERY
6 września 2024

Podczas wakacji został przygotowany i utwardzony teren, na którym zamontowano stojaki na 42 rowery, by dzieci i pracownicy mogli bezpiecznie pozostawić je na terenie szkoły. Uczniowie parkują rowery od ul. Polnej, a pracownicy od ul. Glinki przy parkingu.

ZBIÓRKA ZUCHOWA
6 września 2024

Zapraszamy uczniów klas I-III na zbiórki w Hufcu ZHP w Koźminie Wielkopolskim.

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2024/25
3 września 2024
SPORTOWY SUKCES JAKUBA LISA, ABSOLWENTA “JEDYNKI”
3 września 2024

– Nie byłem zaskoczony, gdy trener ostatecznie ogłosił wyjściową jedenastkę na dzisiejszy mecz i okazało się, że zagram od pierwszej minuty. Ciężko na to pracowałem. Trener dostrzegł mój wysiłek. Na początku tygodnia powiedział, że jeśli będę tak solidnie pracował jak dotychczas, to otrzymam szansę – mówi Jakub Lis po wygranym 5:3 meczu ze Śląskiem Wrocław.

Gratulujemy, życzymy zdrowia i dalszego rozwoju talentu sportowego.

Źródło: https://pogonszczecin.pl/newsy/20240901212034/ciezko-pracowalem-na-swoja-szanse

ZAJĘCIA ADAPTACYJNE 2024
1 września 2024
AKTYWNA SZKOŁA, AKTYWNY WEEKEND
30 sierpnia 2024

Od września w szkole będą prowadzone zajęcia sportowe w soboty i niedziele. Jest to szansa na dodatkową aktywność dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Aktywny Weekend to minimum 6 godzin weekendowych zajęć na terenie szkoły pod okiem wykwalifikowanej kadry i trenerów. Zapisy na zajęcia u instruktora podczas zajęć, w sekretariacie szkoły lub tel. 62 7216854.

Ze względu na fakt iż, zajęcia będą się odbywały podczas weekendów o różnych godzinach, przed weekendem będzie publikowany harmonogram i godziny zajęć na stronie szkoły i fb. Pierwsze zajęcia odbędą się w dn. 1 września w godz. od 10.00 do 16.00 (gry i zabawy rekreacyjne).

KOMUNIKAT – PLAN LEKCJI
KOMUNIKAT – HARMONOGRAM DOWOZÓW UCZNIÓW