SUKCES UNIHOKEJOWY UKS JEDYNKA
23 kwietnia 2012
admin

W dniach 06-07 grudnia 2011 w Żytowiecku (powiat gostyński) odbył się Turniej unihokeja „O puchar Dyrektora Zespołu Szkół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Żytowiecku”. Drużyna „jedynki” zajęła I miejsce w kategorii chłopców i II w kategorii dziewcząt…

Wyniki turnieju dziewcząt:

Koźmin Wlkp. – Żytowiecko 3:1

Koźmin Wlkp. – Łuszczanów 4:2

Koźmin Wlkp. – Gostyń 6:1

Koźmin Wlkp. – Biadki 6:0

Wyniki turnieju chłopców:

Koźmin Wlkp. – Żytowiecko (I) 3:2

Koźmin Wlkp. – Biadki 7:2

Koźmin Wlkp. – Gostyń 2:2

Koźmin Wlkp. – Żytowiecko (II) 4:1

Warto nadmienić, iż jest to kolejny sukces zawodników i zawodniczek z koźmińskiej jedynki. W ciągu dwóch miesięcy drużyny dziewcząt i chłopców, prowadzone przez Jacka Zawodnego, pięciokrotnie stawały na najwyższym podium i 3 razy zajęły 2 miejsce w zawodach unihokeja.

Skład drużyn SP 1 Koźmin Wlkp:

Dziewczynki: Zuzanna Musielińska (K), Zuzanna Sowińska, Aleksandra Bartkowiak, Weronika Marecka, Iwona Kiszka, Ewelina Czajka, Joanna Musielińska, Karolina Gorzelanna, Natalia Ruszczyńska, Kinga Gęstwa, Joanna Kiszka, Wiktoria Dłużak, Trener Jacek Zawodny

Chłopcy: Bartosz Śląski (K), Patryk Płończak, Paweł Misiak, Jakub Zaworski, Wojciech Krysiak, Mikołj Leoniak, Trener Jacek Zawodny