PIŁKARSKIE SUKCESY KOŹMIŃSKIEJ “JEDYNKI”
15 maja 2012
admin

W przeciągu 3 dni młode piłkarki i piłkarze ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907 w Koźminie Wlkp. uczestniczyli w dwóch turniejach piłki nożnej, wygrywając zawody w swoich kategoriach…

W dniu 24 kwietnia 2012 r. na obiektach sportowych „ASTRY” Krotoszyn odbyły się powiatowe eliminacje XVII edycji Turnieju im. Marka Wielgusa, w których to koźmińskie drużyny dziewcząt i chłopców klas IV ( i młodszych) nie miały sobie równych, zwyciężając zdecydowanie w swoich kategoriach i kwalifikując się do eliminacji wojewódzkich Turnieju, które rozegrane zostaną 12 maja br. w Murowanej Goślinie k. Poznania.

Ponadto w dniu 26 kwietnia 2012 r. na boisku „ORLIKA” w Koźminie Wlkp. odbyły się mistrzostwa Koźmina Wlkp. szkół podstawowych w piłce nożnej dziewcząt – „ORLIK 2012”, w których drużyna dziewcząt naszej szkoły zajęła I miejsce, wygrywając wszystkie mecze turnieju: z SP Nr 3 Koźmin Wlkp. – 3:0, z SP Borzęcice – 3:0, z SP Stara Obra – 3:0 i z SP Mokronos 2 : 1. Zwyciężczynie będą reprezentowały gminę Koźmin Wlkp. w Turnieju ,, Mała Piłkarska Kadra Czeka”. Opiekunem zespołów piłki nożnej dziewcząt i chłopców „Jedynki” jest nauczyciel wychowania fizycznego Paweł Kulka.