KONKURS PLASTYCZNY: “PALIĆ, NIE PALIĆ – OTO JEST PYTANIE ?”
6 czerwca 2012

Konkurs był jednym z działań w ramach Programu Ograniczania Zdrowotnych Następstw Palenia Tytoniu w Polsce.

Jego celem było m.in. kształtowanie: postaw i zachowań antytytoniowych wśród uczniów szkół podstawowych, umiejętności dokonywania świadomych i przemyślanych decyzji, promowanie mody na niepalenie wśród uczniów szkół podstawowych oraz uświadomienie młodzieży o szkodliwości palenia tytoniu zarówno dla nich jak i osób przebywających w ich otoczeniu…

Zadanie konkursowe polegało na stworzeniu kolażu. Uczniowie klas V mieli możliwość wykonania pracy twórczej, w której przedstawili zagrożenia zdrowotne dla osób będących biernymi palaczami.

W dniu 31 maja 2012r. w PSSE w Krotoszynie odbyło się podsumowanie wyników konkursu.

Z naszej szkoły wyróżnienie na szczeblu powiatowym otrzymała Julia Szwałek z klasy V a (opiekun: Małgorzta Lewandowicz). Laureatom wręczono pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Gratulujemy!