FINAŁ WIELKOPOLSKI W UNIHOKEJU
18 maja 2013
admin

 

 

FINAŁ WIELKOPOLSKI W UNIHOKEJU

 


W dniu 15.05.2013r. w hali sportowej ZSP Koźmin Wlkp. Finał Wielkopolski w unihokeju chłopców w ramach Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Swoją obecnością finał zaszczycili: Burmistrz Koźmina Wielkopolskiego Maciej Bratborski, Prezes Szkolnego Związku Sportowego „Wielkopolska” Zdzisław Urbańczyk, Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 Bożena Kulka, Dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu Sławomir Gruchała i Powiatowy Koordynator Sportu Bogdan Chytrowski. Imprezę przygotowali: Bogdan Chytrowski i Jacek Zawodny.

Patronat honorowy nad Finałem Wielkopolski objęli: Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak i Wielkopolski Kurator Oświaty Elżbieta Walkowiak

W zawodach uczestniczyły drużyny: Szkoła Podstawowa Siedlec, Szkoła Podstawowa Przykona, Szkoła Podstawowa Niechanowo, Szkoła Podstawowa Nr 1 Koźmin Wlkp. Po zakończeniu ceremonii otwarcia nastąpi część artystyczna w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej Nr 1 w Koźminie Wlkp. przygotowana przez Panią Marzenę Tomczak

Klasyfikacja końcowa:

1. SP Siedlec

2. SP Niechanowo

3. SP Przykona

4. SP Nr 1 Koźmin Wlkp.

Najlepszy bramkarz Jakub Grzywnowicz (Niechanowo)

Najlepszy strzelec Maciej Zagłoba (Przykona)

Finał Wielkopolski przy organizacji wsparli: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, Szkolny Związek Sportowy „Wielkopolska” w Poznaniu, Starostwo Powiatowe w Krotoszynie, Gmina Koźmin Wielkopolski, Gminny Ośrodek Sportu w Koźminie Wielkopolskim, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Koźminie Wielkopolskim, Stowarzyszenie “Wspólnie dla Koźmina”, Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka” w Koźminie Wielkopolskim, WPZTS Praczyk i Stolarnia Adamiak.

Patronat medialny: Gazeta Krotoszyńska

Nagrody: grawertony, medale i dyplomy ufundował SZS „Wielkopolska”, nagrody rzeczowe dla najlepszych zawodników turnieju ufundowało: Starostwo Powiatowe w Krotoszynie i Gazeta Krotoszyńska . Nagrody dla trenerów przygotowała Gmina Koźmin Wlkp. i Starostwo Powiatowe w Krotoszynie.