KWIECIEŃ 2013
2 czerwca 2013

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU ŁAMIGŁÓWKA Z BLOGIEM SKO

W ostatnim tygodniu marca 2013 roku odbył się kolejny konkurs, który miał na celu promocję oszczędzania poprzez blogowanie. Każdy uczeń naszej szkoły mógł przez 7 dni rozwiązywać siedem kolejnych łamigłówek matematycznych, a rozwiązania umieszczać na naszym szkolnym blogu SKO.

Rozwiązywania zadań podjęło się 31 uczniów, spośród których 8 rozwiązało poprawnie wszystkie 7 łamigłówek. Oto zwycięzcy:

Michał z klasy Ib,

Agnieszka z klasy IIIb,

Hubert z klasy IIIb,

Natalia z klasy IVb,

Joanna z klasy Vc,

Joanna z klasy VIa,

Zuzanna z klasy VIa,

Mateusz z klasy VIa.

Pani Dyrektor Bożena Kulka wylosowała dodatkową nagrodę dla ucznia, który wśród 7 rozwiązań popełnił jeden błąd.

Zwycięzcom serdecznie GRATULUJEMY i zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w kolejnych konkursach SKO.