NIEZWYKŁA LEKCJA W “ZERÓWCE”
12 września 2013
admin

11 września 2013r.  w oddziałach zerowych naszej kochanej Jedynki odbyły się niezwykłe zajęcia z udziałem p. Dyrektor Bożeny Kulki. Gościem specjalnym spotkania był Max – uroczy piesek pochodzący ze schroniska, który przybył do szkoły wraz ze swoją opiekunką, P. Joanną Garlińską, nauczycielką j. angielskiego, a jednocześnie wolontariuszką w schronisku dla zwierząt w Krotoszynie. Pani Joanna przybliżyła dzieciom losy psów porzuconych i nieszczęśliwych, które czekają na „otwarte serca” życzliwych ludzi. Dzieci miały możliwość obejrzenia prezentacji multimedialnej, która przedstawiała zdjęcia z krotoszyńskiego schroniska. Zerówkowicze dowiedzieli się, jak należy postępować z psami, ponieważ one czują i kochają, tak jak ludzie.

Ponadto, każdy mógł zaprezentować na fotografiach swojego pupila.