HALOWA PIŁKA NOŻNA
5 grudnia 2014
admin

Drużyna SP 1 najlepsza w rejonie kaliskim

W dniu 02 grudnia w Grabowie nad Prosną odbyły się Mistrzostwa Rejonu Kaliskiego w halowej piłce nożnej. Powiat krotoszyński reprezentowała drużyna Szkoły Podstawowej Nr 1 w Koźminie Wlkp. prowadzona przez Jacka Zawodnego.

W turnieju zagrały drużyny szkół w: Zbiersku, Odolanowie, Kuźnicy Grabowskiej, Pleszewie, Kierznie, Grabowie, Kaliszu i Koźminie Wlkp.

W eliminacjach koźmińska drużyna zmierzyła się z zawodnikami z Kalisza wygrywając 1:0, z Kierzna wygrywając 3:2 i remisując 0:0 z Grabowem. Dało to awans  chłopcom z koźmińskiej jedynki do finału, gdzie spotkali się z drużyną z Odolanowa. Mecz zakończył się wynikiem 4:1 na korzyść Koźmina Wlkp. Tym samym drużyna Szkoły Podstawowej Nr 1 awansowała do Finału wojewódzkiego, który odbędzie się 11 grudnia w Sierakowie k/Rawicza.

Skład drużyny: Bartosz Skowroński, Sergiusz Kaczmarz, Marceli Skowroński, Tomasz Kryś, Maurycy Skowroński, Jakub Lis, Mateusz Mrzewka, Dawid Wasielewski, Jakub Krzyżanowski, Dominik Bielawski, opiekun Jacek Zawodny