MIKOŁAJKI
8 grudnia 2014
admin

Mikołajki w klasach I

Tradycyjnie, jak co roku o tej porze, w naszej szkole pojawił się niezwykły Gość – Święty Mikołaj! Mikołaj dotarł do klas I z workiem pełnym słodkości oraz drobnych upominków. Dla każdego dziecka znalazła się paczka, i dla młodszego i dla starszego, i dla grzecznego i mniej grzecznego. Każdy też mógł usiąść na kolanach Świętego Mikołaja i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Było dużo radości i uśmiechów. Przejęte i uradowane buźki potwierdziły, że wierzą w Mikołaja i niecierpliwie Go oczekują. W tym wyjątkowym dniu „mikołajkowe” czapki przyozdobiły głowy prawie wszystkich pierwszaków. Na pożegnanie Mikołaj zaprosił do wspólnego zdjęcia przy choince.

Szkoda, że Mikołajki są tylko raz w roku!

Miło jest otrzymywać prezenty, a jeszcze milej jest móc obdarowywać innych, dlatego pamiętajmy o wszystkich, którzy takiej pomocy potrzebują. I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem!