CIEKAWY I ZDROWY WYPOCZYNEK
1 lutego 2015

„Sposoby na ciekawy i zdrowy wypoczynek”

W ramach ogólnopolskiego konkursu „Aktywna szkoła –aktywny uczeń” zostały przeprowadzone pogadanki w kl. O-VI nt. ciekawego, bezpiecznego i zdrowego wypoczynku. Pogadanki zostały przeprowadzone przez wychowawców, nauczycieli wychowania fizycznego.

Zespół ds. promocji zdrowia- działający w naszej szkole, podczas kolejnego spotkania – opracował regulamin konkursu zdrowotnego

„Sposoby na ciekawy i zdrowy wypoczynek”

Konkurs obejmował dowolne techniki prac plastycznych, technicznych, literackich. Komisja wyodrębniła 6 kategorii:

• rysunki,
  • plakaty,
  • filmy DVD
  • prace techniczne – przestrzenne,
  • praca literacka,
  • albumy

Nagrody, dyplomy zostały wręczone nagrodzonym uczniom podczas spotkania z grupą dziewcząt trenujących taekwondo w dniu 26 listopada 2014r. Zrobiono wspólne zdjęcie uczestników konkursu.

Można je również oglądać na wystawie, która została zorganizowana w korytarzu szkoły.

Prezentujemy niektóre z prac.