DZIEŃ BABCI I DZIADKA
3 lutego 2015
admin

L DZIEŃ  BABCI  I  DZIADKA K

W piątkowy wieczór, 30. stycznia, przyjazne mury koźmińskiej Jedynki gościły wyjątkowe osobistości; tych, których bardzo cenimy, którzy wielokrotnie są niezastąpieni w swej pracy, pomimo, iż dawno już zasłużyli na odpoczynek. Ukochane Babcie i Dziadkowie uczniów Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907 przybyli do szkoły, by  usłyszeć z ust swoich wnucząt słowa wdzięczności za pomoc w sprawowaniu opieki oraz  wychowaniu. Któż bowiem, jak nie dziadkowie, na których doświadczeniu mogą polegać rodzice, nie chce dla swych pociech tego, co najlepsze.

Dzieci wierszem, piosenką i tańcem pokazały  jak bardzo  kochają swoich dziadków.

Po bardzo bogatej części artystycznej i wręczeniu  drobnych upominków wszyscy goście zostali zaproszeni na część biesiadną, gdzie przy aromatycznej kawie i pysznym ciastku miło spędzili czas. Wspólne chwile z wnukami umilały biesiadne piosenki, w śpiew których włączyli się wszyscy uczestnicy spotkania.

Niezwykle istotna w zorganizowaniu imprezy była pomoc rodziców uczniów, którzy wspólnie z nauczycielami przygotowali poczęstunek oraz sale do tej pięknej i wzruszającej uroczystości.