KOŹMIŃSKI KONKURS TALENTÓW
7 maja 2015
admin

III Koźmiński Konkurs Talentów

W piątek, 17.04.2015r. w Gimnazjum Zjednoczonej Europy w Koźminie Wlkp. odbył się III Koźmiński Konkurs Talentów.

Brali w nim udział uczniowie szkół z gminy Koźmin Wlkp. Uczestników oceniano w dwóch kategoriach:  szkoły podstawowe oraz  gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalne. Nie zabrakło oczywiście uczniów, a właściwie uczennic z naszej Jedynki, a były to: Julia Rutowska, Natalia Praczyk i ja (Katarzyna Krzyżaniak). Do występu przygotowywały nas panie: Małgorzata Lewandowicz oraz Izabela Kaźmierczak. Na próbach wyciskałyśmy siódme poty, nasze „mentorki” dbały o każdy szczegół. Każdy wie, że ciężka praca się opłaca, więc jak co roku nasza szkoła stanęła na podium: drugie miejsce też jest DOBRE!

To był mój ostatni sukces w podstawówce… Nigdy nie zapomnę „drobnych” uwag p. Lewandowicz i wsparcia koleżanek, bo im zawdzięczam to osiągnięcie.

Kasia Krzyżaniak, kl. VI b