TURNIEJ RUCHU DROGOWEGO
28 maja 2015
admin

Międzyszkolny Turniej Ruchu Drogowego “Bezpieczna droga”

22 maja 2015r. w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907 w Koźminie Wielkopolskim odbył się Międzyszkolny Turniej Ruchu Drogowego “Bezpieczna droga”. W turnieju wzięły udział trzyosobowe drużyny klas trzecich ze szkół podstawowych z terenu miasta i gminy Koźmin Wlkp.

Turniej obejmował zestaw pytań z zakresu wiedzy o ruchu drogowym oraz bezpiecznego zachowania się na drodze, konkurencje sprawnościowe, umiejętność udzielania pierwszej pomocy, ustalenie pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniach dróg oraz przejazd na rowerze przez tor przeszkód.
Ostateczna klasyfikacja turnieju przedstawia się następująco:

I miejsce  – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907 w Koźminie Wlkp. – klasa IIIb

II miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907 w Koźminie Wlkp. – klasa IIIa

III miejsce – Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w Borzęcicach

Za przygotowanie turnieju odpowiedzialna była grupa nauczycieli p. Beata Chojnicka, p. Marlena Nowak, p. Hanna Frankowska.