AKTYWNIE DLA ZDROWIA
16 grudnia 2015
admin

GRY I ZABAWY

W piątkowe popołudnie 11.12.2015 r. na salach gimnastycznych naszej szkoły odbyła się ostatnia impreza zaplanowana w ramach projektu „Aktywnie dla zdrowia” – Bezpieczna i przyjazna szkoła 2015. 36 uczniów z klas I-III oraz 20 uczniów z klas IV-VI wzięło udział w grach i zabawach przygotowanych i poprowadzonych przez panie: Beatę Krysiak, Agnieszkę Maryniak, Hannę Frankowską oraz Marzenę Tomczak. Dzieci aktywnie spędziły czas biorąc udział w wielu konkurencjach: wyścigi, sztafeta, gra zespołowa-piłka ręczna, rzuty do kosza oraz zabawach ruchowych: „Ptaszki do gniazdka”, „Kolory”, „Bieg kelnera”. Aktywność fizyczna wyzwoliła w dzieciach wiele emocji, radości oraz zdrowej rywalizacji zgodnie z zasadami fair play. W nagrodę za zaangażowanie wszyscy uczniowie otrzymali upominki.