23 lutego 2017

uprzejmie informuje, że od dnia 22 lutego 2017 roku

rozpoczną się zapisy do oddziału „0” i klas I

na rok szkolny 2017/2018

I. W celu zapisania dziecka do szkoły należy złożyć w sekretariacie szkoły wypełnioną kartę zgłoszenia – dotyczy dzieci z obwodu szkoły;

karta zgłoszenia ucznia do klasy I

karta zgłoszenia ucznia do oddziału “0”

Do obwodu szkoły należą następujące ulice miasta i miejscowości gminy Koźmin Wlkp.:

Benedykta z Koźmina, Bractwa Kurkowego, J. Chełkowskiego, Chłapowskiego, Farna, Floriańska, Glinki, Grębowska, Gryszczyńskiego, Kobylińska, Konstytucji 3 Maja, Kościelna, Kościuszki, Krotoszyńska, Krótka, Lipowa, B-pa Łukomskiego, Marcińca, Murna, Nowa, Nowy Rynek, W. Odonica, Plac  NMP, Plebanka, Pleszewska, Podgórna, Podmiejska, Polna, Południowa, Pomnikowa, Poprzeczna, Powstańców Wlkp., Prosta, Przyjemskich, Słoneczna, Staniewska, Stary Rynek, Staszica, Stawowa, Stęszewkiego, Strzelecka, 25 Stycznia, Szkolna, T. Synoradzkiego, Targowa, Tomaszewskiego, Wałowa, Wąska, Św. Wawrzyńca, Wiatrolika, Wiatraczna, Wierzbowa, Wiśniowa, Wodna, Z. Wł. Wyszyńskich, Zamkowa, Zapłocie, Zielona, Zielony Rynek, Cegielnia, Czarny Sad, Dębiogóra, Kaniew, Klatka, Mogiłka, Lipowiec, Orla, Psie Pole, Staniew (bez odbudowania), Tatary.

II. Terminy postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego do przedszkoli oddziałów przedszkolnych prowadzonych przez Gminę Koźmin Wlkp.

Załącznik nr 1

III. Terminy postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Koźmin Wlkp.

Załącznik nr 2

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

• Uchwała Rady Miejskiej w Koźminie  Wlkp. w sprawie ustalenia kryteriów naboru oraz dokumentów potwierdzających spełnianie kryteriów

Załącznik nr 3